Apkope, remonts un kapitālais remonts (MRO)

Tikai pareiza apkope garantē iekārtu nevainojamu darbību. Loctite piedāvā labākos risinājumus līmēšanas, blīvēšanas, tīrīšanas un eļļošanas jomā.

Mūsu produktu lielā uzticamība un drošība ir labi zināma. Jo īpaši tie palīdz ietaupīt laiku un samazināt izmaksas, jo, veicot tehnisko apkopi ar Loctite produktiem, rūpniecisko detaļu dīkstāvi vai atteici iespējams samazināt līdz minimumam.

Ātrās saites:

Apkopes produktu Apkopes eksperta rokasgrāmata Rūpniecības un iekārtu risinājumi

Apkopes ekspertu apmācība Partneri Kontaktinformācija

Lietojuma piemērs

Skatieties, kā Loctite apkopes risinājums nodrošina šīs papīra žaošanas iekārtas nevainojamu darbu ar ātrumu 1900 metri minūtē.

Apkopes produktu

Loctite ir apkopes eksperts līmēšanas, blīvēšanas, tīrīšanas un eļļošanas jomā.

Lai kāds būtu jūsu uzdevums – tas tiks paveikts ar Loctite.


Apkopes eksperta rokasgrāmata

Atrodiet atbilstošāko risinājumu ikvienam iekārtu apkopes darbam. Mobili, tiešsaistē vai bezsaistē – jebkurā laikā, jebkurā vietā.


Risinājumi ražošanai un apkopei

Ilgstoša pieredze rūpniecisko iekārtu ražošanas un apkopes jomā ir ļāvusi mums uzkrāt pamatīgas zināšanas par tipiskiem apkopes un remonta darba uzdevumiem visās lielākajās nozarēs un saistībā ar izplatītāko rūpniecisko aprīkojumu.

Rūpnieciskie risinājumi:
Mūsu nozaru programmas aptver tipiskus apkopes un remonta izaicinājumus jūsu nozarē. Tajās ietverti neskaitāmi pielietojuma piemēri, atsauces un konkrēti pētījumi. Uzziniet, kā konkrēts remonta uzdevums, līdzīgs jūsējam, ir atrisināts salīdzināmā situācijā.

Kuģniecība Kalnrūpniecība Tērauds

Naftas ķīmijas rūpniecība Elektrostacijas Ūdens apgādes saimniecība

Dzelzceļš General equipment


Risinājumi ražošanas iekārtām

Mūsu ražošanas iekārtu programmās ražošanas komponetu konkrēti apkopes un remonta darba uzdevumi tiek aplūkoti vēl padziļinātāk. Mēs piedāvājam pielietojumu risinājumus visiem remonta darbiem.

Industrial Gearboxes

Service Manual

Industrial Pumps

Rebuild and Maintenance Guide

Apkopes ekspertu apmācība

Augstas kvalitātes produkti var būt tikai tik labi, cik prasmīgi ir cilvēki, kuri tos lieto. Tādēļ mēs piedāvājam  praktisku apmācību mūsu produktu lietošanā apkopes un remonta vidē.
Mūsu pasniedzēji pilnībā pārzina ikdienas problēmas, ar kādām varat saskarties, un sniegs jums paņēmienus un praktiskās zināšanas, kā mūsu produktus lietot sekmīgi.

Lūdzu, sazinieties ar mums, lai izplānotu apmācību, kas izstrādāta atbilstoši jūsu vajadzībām.


Partneri

Daudzus mūsu izstrādājumus var iegādāties pie izplatītājiem. Lai atrastu izplatītāju savā reģionā, noklikšķiniet uz zemāk esošās pogas.


Lai varētu piedāvāt pielietojumu inženierpakalpojumus kopā ar virsmapstrādes produktiem, Henkel sadarbojas ar atlasītiem rūpnieciskās tehniskās apkopes pakalpojumu sniedzējiem.

Lai uzzinātu par Henkel sertificēto lietotāju tīklu, lūdzu, klikšķiniet zemāk.


Kontaktinformācija

Ja interesējaties par apmācību, kurā pamatīgāk iepazīties ar Loctite risinājumiem, sazinieties ar mums. Mūsu tehniskie speciālisti var jums piedāvāt apmācību darbā ar produktiem, kas izstrādāta atbilstoši jūsu vajadzībām.


Multivide un lejupielādes