Mūsu aktualitātes

Loctite un Teroson ir balstīti uz ievērojamu zinātību un inovatīvām idejām. Mēs pastāvīgi strādājam pie savu produktu un ražošanas procesu pilnveidošanas, lai arvien labāk spētu ievērot savu klientu un patērētāju vajadzības. Turpinājumā jūs atradīsiet Henkel inovatīvo produktu un risinājumu piemērus.


LOCTITE plaša pielietojuma strukturālās līmes uz līmju hibrīdtehnoloģijas bāzes ir pavērsiens strukturālajā līmēšanā. Tās formulētas, lai atbilstu augošajām prasībām montāžas dizainā un tehniskās apkopes remontos.

Henkel ir uzlabojis atloku blīvēšanas un vītņu blīvēšanas līdzekļus Loctite 518 un Loctite 577. Tagad tiem ir inovatīva formula un viennozīmīgi uzlabota veiktspēja izaicinošos darba apstākļos.

LOCTITE pretiestrēgšanas līdzekļi ir augstākās kvalitātes produkti, kas paredzēti metāla detaļu aizsardzībai pret koroziju, abrazīvo dilšanu un iestrēgšanu. Sava īpašā sastāva dēļ tie ir piemēroti statiskās un robežberzes apstākļos, kādus rada maza ātruma un augsta spiediena apvienojums.

LOCTITE 4090 hibrīdlīme ir momentlīmes (ciānakrilāts) un strukturālās līmes (epoksīdsveķi) apvienojums. Tā ir Henkel pirmā momentlīme, kas paredzēta strukturālajiem pielietojumiem.

LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD ir unikāls keramikas aizsargpārklājums, kas nesatur silikonu un novērš metāla šļakatu pielipšanu metināšanas aprīkojumam. Pārklājums izveido sausu plēvi.

Šis inovatīvais tērauda cauruļu remonta risinājums ir ātra un ekonomiska cauruļu nomaiņas alternatīva. Nodrošinot virsmas sagatavošanas, pastiprināšanas un pārklāšanas komponentus, šis "viss vienā" risinājums tiek klāts tieši uz caurules virsmas.

Montieri un santehniķi visā Apvienotajā Karalistē uzticas LOCTITE 55 kā cauruļu blīvēšanas etalonproduktam.
Nepieciešama palīdzība?

Zvaniet: +371 2613 2392

Multivide un lejupielādes