Virsmu pārklājumu risinājumi
Pārbūvējiet, remontējiet un \naizsargājiet ražošanas iekārtas

Virsmu pārklājumu risinājumi

Pārbūvējiet, remontējiet un \naizsargājiet ražošanas iekārtas

Virsmu pārklājumu risinājumi

Skarba vide, ekstremālu apstākļu iedarbība un abrazīvu materiālu iedarbība neizbēgami izraisīs pat augstākās kvalitātes iekārtu nodilumu. Loctite inovatīvie virsmu pārklājumu risinājumi sniedz iespēju rūpnieciskās iekārtas atjaunot, remontēt un aizsargāt. Neatkarīgi no jūsu profesionālās tehniskās apkopes vajadzībām Loctite virsmu pārklājumu produkti ar augstu veiktspēju palīdzēs cīnīties pret tādiem izaicinājumiem, kā korozija, nodilumu un ķimikāliju iedarbība.


Ātrās saites:
Pielietojumi     Priekšrocības     Pakalpojumi     Produkti     Kontaktinformācija


Pielietojumi praksē

Lai kāds būtu izaicinājums, Loctite ir atbilstošs  risinājums.

Priekšrocības

Gūstiet labumu no mūsu kompetences lai veiktu jebkādus virsmu pārklājumus

Palieliniet uzticamību

nodilušu detaļu remontā, atjaunojot tās darbspējīgā stāvoklī

 
Uzlabojiet drošību

nepieļaujot arodnegadījumus detaļu atteices dēļ

 

Ietaupiet laiku

samazinot dīkstāves un paildzinot detaļu kalpošanas laiku

 
Samaziniet izmaksas

izvairoties no detaļu nomaiņas un samazinot nepieciešamo rezerves daļu krājumu

 


Pielietojumu tehnoloģiju atbalsts un pakalpojumi

Mūsu pieredzējušie Henkel inženieri nesavtīgi sniegs jums augstākā līmeņa tehnisko atbalstu un palīdzību virsmu pārklājumu izaicinājumu risināšanā.


Lai varētu piedāvāt profesionālus pielietojumu inženierpakalpojumus kopā ar produktiem, Henkel sadarbojas ar atlasītiem rūpnieciskās tehniskās apkopes pakalpojumu sniedzējiem. Šo lietotāju rīcībā ir nepieciešamais darbaspēks un prasmes pielietojumu darba vadībā. Produktu pielietojuma speciālisti, kas savā darbā ievēro tikpat augstus standartus kā Henkel, var iegūt Henkel sertificētā pielietošanas centra statusu. Kliķšķiniet šeit, lai iegūtu plašāku informāciju par Henkel sertificētiem pielietošanas centriem.

Sazinieties ar mums tagad, lai saņemtu plašāku informāciju par mūsu produktiem, pakalpojumu cenām vai apmācības piedāvājumiem!

Produkti

Ar Loctite virsmu pārklājumu produktiem jūs varat salabot, atjaunot un aizsargāt visas rūpnieciskās iekārtas. Produkti piedāvā integrētu risinājumu: iedarbīgus tīrīšanas līdzekļus iekārtu sagatavošanai, veigli lietojamus metāla labošanas produktus mehānisku bojājumu novēršanai, aizsargpārklājumus un savienojumus iekārtu aizsardzībai pret mehānisku un ķīmisku iedarbību.

Tīrīšana

Rūpīga komponentu tīrīšana ir galvenais nosacījums, lai garantētu sekmīgu metāla labošanas produktu, kā arī aizsargpārklājumu un savienojumu pielietojumu. Sagatavojiet iekārtas, lai virsmu pārklājumu iedarbība būtu ilgstoša. Loctite viegli lietojamie tīrīšanas līdzekļi pilnībā attīra no piesārņojuma, ziežvielām un ķīmiskajiem piesārņotājiem.

  Vairāk
Līdzekļi ar metāla pildījumu

Metālu labošana ar Loctite produktiem ar metāla pildījumu sniedz iespēju ātri salabot nodilušas un bojātas detaļas. Veiciet ražošanas līnijas komponentu tehnisko apkopi – metināšana nav nepieciešama. Neatkarīgi no tā, vai jānovērš mehāniski bojājumi vai plīsumi, mūsu līdzekļi garantē uzticamu rezultātu.

  Vairāk
Aizsargpārklājumi un savienojumi

Lai apkopes izmaksas un dīkstāves būtu absolūti minimālas, izšķiroša nozīme ir virsmas aizsardzībai pret ārējo iedarbību. Lai efektivitāte, drošība un uzticamība būtu maksimāla, lietojiet inovatīvus aizsargpārklājumus un savienojumus, kas aizsargā pret koroziju, nodilumu, agresīvām ķimikālijām un citiem apdraudējumiem.

  Vairāk

Klikšķiniet šeit, lai skatītu visu mūsu produktu klāstu:

Produktu pārskats Klikšķiniet šeit, lai skatītu visu mūsu virsmu atjaunošanas risinājumu produktu klāstu: Vairāk

Multivide un lejupielādes